مقایسه قیمت پرواز آژانس های خارجی

پرواز دلار کانادا

ما صدها  شرکت هواپیمایی و آژانس مسافرتی معتبر خارجی را برای پیدا کردن ارزانترین بلیط های هواپیما و تخفیف های هتل جستجو و قیمت ها را مقایسه می کنیم.

zendegi

ما فروشنده نیستیم. زندگی موتور جستجوی هوشمند برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما و هتل های خارجی است. ما به شما کمک میکنیم که در کسری از ثانیه ارزانترین آژانس مسافرتی خارجی را برای بلیط مورد نظر خود پیدا کنید. شما ارزانترین فروشنده را انتخاب می کنید و با یک کلیک ما شما را به وبسایت آژانس فروشنده هدایت می کنیم و خرید خود را در آنجا انجام می دهید. تمامی آژانس هایی که در موتور جستجوی زندگی نمایش داده می شوند همگی قابل اطمینان هستند و شما می توانید خرید خود را با خیال راحت انجام دهید

ارزانترین پروازهای خارجی به ایران از نزدیک ترین فرودگاه به محل اقامت شما

تقویم نمایش ارزانترین پروازهای خارجی به ایران

مبدا و مقصد پرواز خود را در تقویم پروازهای ارزان وارد کنید، و در یک نگاه ارزانترین ماه، هفته و روزهای سال را برای سفر خود پیدا کنید.

چه محدودیت‌هایی برای سفر خارجی وجود دارد؟

ما همواره تلاش می کنیم این صفحه را به‌روز نگه می‌داریم تا بتوانیم به شما کمک کنیم تصمیم مناسبی برای خرید بلیط هواپیما و سفرتان بگیرید؛ با این حال ممکن است مقررات برخی کشورها و حتی قوانین ورود برای سفر، درلحظه تغییر کنند.  

محدودیت‌ها در هر شهر و کشوری از جهان متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و آخرین تحولات این موضوع به سایت IATA مراجعه کنید و شرایط را چک کنید. آرزو می‌کنیم تجربه‌ی سفرتان دل‌نشین و همراه با تن‌درستی باشد.

جستجوی هوشمند

موتور جستجوی هوشمند زندگی تمامی وب سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما و هتل ها را جستجو میکند

مقایسه قیمت ها

لیست کامل بلیط های مربوط به تمامی هواپیمایی ها جهت مقایسه و انتخاب به کاربران نمایش داده می شود

پیشنهاد بهترین قیمت

پس از انتخاب بهترین قیمت از آژانس های معتبر به کاربر پیشنهاد و کاربر به سایت آن آژانس منتقل میشود

کانادا با اینکه تاریخ و قدمت زیادی ندارد اما فرهنگ و آداب و رسومش عمیق است و نام شهرها و روستاهایش نیز اغلب ریشه‌دار است. نام هر شهر قصه‌ای دارد و در این مقاله به بررسی منشأ نام شهرهای کانادا پرداخته‌ایم تا بیشتر با آنها آشنا شوید. پیش از آنکه مطالب را بخوانید در ذهنتان دلیلی برای این نام‌ها پیدا کنید تا در آخر ببینید چقدر حدس‌هایتان درست بوده.

بلیط هواپیما به اتاوا
بلیط هواپیما به کبک
بلیط هواپیما به هالیفاکس
بلیط هواپیما به سینت جان
بلیط هواپیما به فردریکتون
بلیط هواپیما به شارلوت تاون
بلیط هواپیما به تورنتو
بلیط هواپیما به وینیپگ
بلیط هواپیما به رجینا
بلیط هواپیما به ادمونتون
بلیط هواپیما به ویکتوریا

ویزای کانادا فرصتی بی‌نظیر به دارندگانش می‌دهد؛ این که بتوانند از یکی از بزرگترین و زیباترین کشورهای دنیا دیدن کنند، در آنجا در رشته مورد علاقه‌شان درس بخوانند و یا در حرفه مورد نظرشان کار کنند. اخذ ویزای کانادا، چه ویزای توریستی باشد، چه تحصیلی یا کاری، همچنین به عنوان قدم اولیه برای اقامت دائم در این کشور شناخته می‌شود. شما با گرفتن ویزای توریستی و سفر به این کشور می‌توانید با شرایط زندگی در آن‌جا آشنا شوید، قبل از این که قدم‌های بعدی در مسیر مهاجرت را بردارید. در این میان ویزای 5 ساله مولتی این کشور، یکی از محبوب‌ترین ویزاهایی است که علاقه‌مند به سفر به این سرزمین می‌توانند آن را دریافت کنند؛ ویزایی که به آن‌ها این شانس خارق‌العاده را می‌دهد تا به دفعات نامحدود به این کشور سفر کرده و در هر بار سفر حداکثر تا 6 ماه در آنجا اقامت داشته باشند.

از جاذبه‌های تاریخی در شهرهایی مانند مونترال گرفته تا جاذبه‌های مدرن در شهرهایی مانند تورنتو و ونکوور و همچنین جاذبه‌های بسیار زیاد طبیعی در برخی از مشهورترین پارک‌های ملی دنیا مانند بنف و جاسپر؛ این سرزمین از نظر جاذبه‌های خارق‌العاده و فراموش‌نشدنی هیچ کم و کسری ندارد. داشتن ویزای توریستی کانادا به افراد کمک می‌کند قبل از مهاجرت به این کشور، با حال و هوای آن آشنا شده و همه چیز را از نزدیک محک بزنند. مسیر گرفتن این ویزا شاید چالش‌برانگیز به نظر بیاید، اما مطمئن باشید مسیر مشخص و روشنی است و شما با قدم گذاشتن هوشمندانه در آن می‌توانید این ویزا را دریافت کنید. در ضمن ما هم آماده‌ایم تا تمام کمک‌های لازم را به شما ارائه داده و شما را به هدف‌تان هر چه بیشتر نزدیک کنیم.

معرفی و توضیحاتی در مورد انواع ویزای کانادا

هر شهروند خارجی که بخواهد برای مدت مشخص و محدودی در کانادا بماند، می‌بایست از سفارت این کشور ویزا بگیرد. شهروندان کشورهایی مانند ایالات متحده، امارات متحده عربی، سوئد، مالتا، کره جنوبی، ژاپن، استرالیا، بریتانیا و بسیاری از کشورهای دیگر برای ورود به این کشور نیازی به درخواست ویزا ندارند و با ارائه مجوز سفر الکترونیکی (eTA) می‌توانند وارد این کشور شوند. ویزای اقامت موقت، ویزایی است که به شخص اجازه می‌دهد به دفعات معین شده، وارد این کشور شود و مدت مشخصی را با توجه به تاریخ اعتبار ویزایش در کانادا بماند. به این ویزا، ویزای بازدیدکننده (Visitor Visa) می‌گویند. با توجه به هدف سفر و شرایط اقامتی در مدت اعتبار ویزا، ویزای بازدیدکننده را می‌توان در سه گروه اصلی تقسیم‌بندی کرد:

  • ویزای توریستی کانادا
  • ویزای تحصیلی کانادا
  • ویزای کاری کانادا

برای دریافت هر کدام از این ویزاها متقاضی باید شرایط مشخصی را داشته باشد، مدارک متناسب با ویزایش را ارائه دهد و مراحل مختلفی را برای اخذ ویزای کانادا خود طی کند.

انواع ویزای توریستی کانادا چیست؟

ویزای توریستی کانادا که آن را با عنوان رسمی ویزای اقامت موقت یا TRV می‌شناسند، یک سند مهاجرتی است که به یک تبعه یک کشور خارجی اجازه می‌دهد به کانادا سفر کند و تا زمان تمام شدن اعتبار آن ویزا در این سرزمین بماند. همانطور که اشاره شد، هستند کشورهایی که شهروندان‌شان از گرفتن ویزا برای ورود به این سرزمین معاف هستند اما در موارد دیگر هر فردی (چه برای تحصیل، برای کار، برای دیدار با اعضای خانواده و یا بازدید از جاذبه‌های بی‌شمار این کشور و تجربه زیبایی‌های آن) بخواهد وارد کشور شود، باید ویزای بازدیدکننده (visitor visa) یا همان ویزای توریستی خود را از سفارت کانادا دریافت کند.

★ در حالت کلی ویزای بازدیدکننده دو نوع دارد:

  • ویزای تک ورودی (امکان یک بار ورود به کشور و باطل شدن ویزا بعد از خروج)
  • ویزای مولتی کانادا (امکان ورود و خروج نامحدود تا پایان دوره اعتبار ویزا)

ویزای تک ورودی به شهروندان کشورهای خارجی اجازه می‌دهد که تنها برای یک بار وارد این کشور شوند. با در دست داشتن این ویزا شخص می‌تواند تا مدت مشخصی در این کشور بماند و بعد از آن باید از کانادا خارج شود. این شخص می‌بایست برای ورود مجدد به این سرزمین، درخواست دیگری برای گرفتن ویزا ارائه دهد. در سوی دیگر دارنده ویزای مولتی (عموما به صورت ویزای توریستی 5 ساله کانادا) می‌تواند هر چند بار که لازم باشد یا بخواهد وارد کشور شده و از آن خارج شود؛ البته تا زمانی که ویزایش اعتبار دارد. توجه داشته باشید که در زمان درخواست برای گرفتن ویزا، متقاضیان نیازی نیست که یکی از این نوع ویزاها را انتخاب کنند، چرا که به صورت خودکار ویزای مولتی یا چند بار ورود برای آنها در نظر گرفته می‌شود و تنها در شرایط خاص و منحصربه‌فرد ویزای تک ورودی به متقاضیان داده می‌شود.

به یاد داشته باشید که ویزای مولتی کانادا به دارنده‌اش اجازه می‌دهد بعد از هر بار سفر حداکثر تا 6 ماه در کشور به طور ثابت بماند. برای این که ویزا باطل نشود، قبل از پایان 6 ماه، شخص باید از مرزهای کشور خارج شود تا بتواند دوباره به کانادا برگردد. ویزای مولتی این کشور عموما تا حداکثر 10 سال اعتبار دارد؛ البته با توجه به این که پاسپورت‌های ایرانی تنها 5 سال اعتبار دارند، به صورت اتوماتیک اعتبار ویزای توریستی کانادا برای دارندگان این پاسپورت 5 سال خواهد بود. به همین خاطر است که ویزای توریستی، با عنوان ویزای 5 ساله مولتی هم مشهور شده است. در ضمن توصیه می‌شود قبل از اقدام برای درخواست ویزا، پاسپورت خود را تمدید کنید تا بتوانید از حداکثر زمان اعتبار ویزا نهایت بهره را ببرید.

 

ایرانیان می‌توانند برای مراحل انگشت‌نگاریشان به یکی از کشورهای ترکیه، امارات، گرجستان و ارمنستان سفر کنند. در ادامه به آدرس این دفاتر اشاره کردیم. لازم به ذکر است قبل از سفر، برای اطمینان بیشتر از مکان و ساعات اداری این دفاتر به وبسایت رسمی آنها مراجعه کنید.

★★★★

دفتر سفارت کانادا در آنکارا:

Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı no : 154 (next to TEB Bank) Çankaya / Ankara, Turkey

Tel: +900758373212

★★★★

دفتر سفارت کانادا در استانبول:

Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Harbiye (opposite of Military Museum) Sisli /, Istanbul, Turkey

Tel: +900758373212

★★★★

دفتر سفارت کانادا در ایروان:

Canada Visa Application Centre (CVAC operated in partnership with OIM/IOM)

International Organization for Migration (IOM) – Yerevan

10 Vazgen Sargsyan

Yerevan,Armenia

Tel: +37410583786

★★★★

دفتر سفارت کانادا در دبی:

Canada Visa Application Centre

VFS (GCC) LLC,

Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building,(Union National bank) Mina Road, Abu Dhabi

Tel:+97142055851

★★★★

دفتر سفارت کانادا در تفلیس:

Abuladze street 1st lane, (Dead End) 0162, Ground Floor,Tbilisi, Georgia

Tel:+995322252230

open from Monday to Friday