در باره ما:

زندگی ™ Zendegi

خدمات ما چیست؟

در پنل جستجوگر پرواز و سفرهای ارزان زندگی، ما صدها آژانس مسافرتی آنلاین و شرکت های هواپیمایی خارجی را در تمام مسیرهای جهانی  برای پیدا کردن ارزانترین پروازهای خارجی و تخفیف های هتل جستجو می کنیم و ارزانترین پروازها و هتل ها را به شما معرفی می کنیم. ما فروشنده نیستیم. زندگی موتور جستجوی هوشمند برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما و هتل های خارجی است. ما به شما کمک میکنیم که در کسری از ثانیه ارزانترین آژانس را برای بلیط مورد نظر خود پیدا کنید. شما ارزانترین فروشنده را انتخاب می کنید و با یک کلیک ما شما را به وبسایت آژانس فروشنده هدایت می کنیم و خرید خود را در آنجا انجام می دهید.

علاوه براین شما می توانید انواع بلیط های سیستمی و چارتری داخلی ما (ارزان قیمت لحظه آخری) را از پنل ( چیپ اسکای  CheapSky.ir) پروازهای داخلی، خاورمیانه، آسیا و اروپایی را با پرداخت ریالی مستقیما رزرو کنید.

برای مشاهده پروازهای داخلی با پرداخت ریالی از پیوند زیر وارد شوید

 

پنل پروازهای داخلی ما سیستم آنلاین رزرو بلیط هواپیما است که امکان رزرو بلیط هواپیما را در مسیرهای داخل ایران، خاورمیانه، آسیایی، و اروپایی را با مبدا و مقصد ایران با پرداخت ریالی به سادگی برای مسافران و گردشگران فراهم می نماید. در پنل پروازهای داخلی وب سایت زندگی، شما با چند کلیک می توانید تمامی پروازهای سیستمی و چارتری شرکت های هواپیمایی ایرانی (و همچنین پروازهای لحظه آخری) را جستجو کرده و در یک نگاه بر اساس ارزانترین نرخ ها مشاهده نمایید.

***

ما تضمین می کنیم که به شما ارزانترین قیمت ها را در جستجوگر زندگی معرفی کنیم؛ بنابراین پیشنهاد اول ما برای پیدا کردن پرواز، هتل و تورهای ارزان قیمت خارجی استفاده از جستجوگر زندگی است. ما شما را به محض ورود به سایت زندگی با شناسایی موقعیت مکانی (منطقه جغرافیایی که از آن وارد سایت شده اید) به صورت خودکار به خدمات آن منطقه هدایت می کنیم، تا ارزانترین ها را با ارز رایج آن کشور و به زبان فارسی جستجو و پیدا کنید؛ با وجود این هنوز هم، کاربرانی هستند که پیدا کردن ارزانترین سرویس برای آنها اهمیت چندانی ندارد و تمایل دارند سفر خود را به طور مستقیم از طریق آژانس سفرهای زندگی رزرو و پرداخت نمایند؛ بنابراین طبق روال سابق شما همچنان می توانید از طریق تماس حضوری، تلفنی، واتس آپ و یا از طریق آنلاین به خدمات ما دسترسی داشته باشید و سفرخود را به طور مستقیم با ما رزرو کنید.

ماموریت ما

با در نظر داشتن این واقعیت که حضور فیزیکی آژانس های مسافرتی تحت تاثیر تکنولوژی مدرن کمرنگ و به سرعت درحال محو شدن است؛ ماموریت تیم ما با چشم انداز تسهیل بیشتر خدمات مسافرتی و گردشگری، ارائه خدمات کاملا انلاین با تضمین ارزانترین قیمت ها، در بستر وب با رعایت کیفیت و استانداردهای بین المللی است.

برنامه نویسی و پشتیبانی فنی

تمامی خدمات فنی و برنامه نویسی وب سایت زندگی با همکاری متخصصان سفرهای زندگی ارائه می شود. این شرکت با موقعیت مکانی شهر سیاتل واقع در ایالت واشنگتن امریکا، یکی از قدرتمندترین موتور های جستجوی پرواز و هتل های ارزان قیمت را با نام  Travelradar.com  رونمایی کرده است؛ که به صورت بین المللی به تمامی مقاصد دنیا به مسافران کمک می کند که ارزان ترین قیمتهای بلیط های هواپیما و هتل ها را – با یک جستجوی چند ثانیه ایی در وب سایت هزاران آژانس مسافرتی آنلاین و دیگر فراهم کنندگان مسافرتی به رایگان و راحت پیدا کنند و ارزان تر سفر کنند.

In The Press
airplane

ارزان و شاد سفر کنید!

تنها با یک جستجو، پرواز، تور، و هتل ها را در جهان مقایسه کنید و ارزانترین ها را به رایگان پیدا کنید.

flight Deals

معرفی آخرین پروموشن های پروازی

ما از طرف شما با تمامی آژانس های طرف قرارداد برای گرفتن بیشترین تخفیف وارد مذاکره می شویم.

hp-icon-ticket

سفر و مسافرت تخصص ماست!

جستجوی منابع مسافرتی و پیدا کردن پرواز و هتل ارزان قیمت تخصص ماست.

آیا شما صاحب آژانس مسافرتی هستید؟

گروه تکنولوژی سفرهای زندگی مجموعه کاملی از محصولات و خدمات مسافرتی را برای اداره نرم و راحت تجارت شما فراهم می کنند. این خدمات شامل خدمات فن آوری اطلاعات در زمینه سفر، مشاوره فنی، راه اندازی، مدیریت و پشتیبانی خدمات آنلاین آژانس شما را شامل می شود. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.