مقایسه کننده قیمت پروازهای خارجی

ما با یک جستجو قیمت های صدها ایرلاین و آژانس مسافرتی خارج از ایران را مقایسه می کنیم و ارزانترین پروازها و بهترین تخفیف های هتل ها را به رایگان به شما معرفی می کنیم.

ما صدها  شرکت هواپیمایی و آژانس مسافرتی معتبر خارجی را برای پیدا کردن ارزانترین بلیط های هواپیما و تخفیف های هتل جستجو و قیمت ها را مقایسه می کنیم.

ما فروشنده نیستیم. زندگی موتور جستجوی هوشمند برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما و هتل های خارجی است. ما به شما کمک میکنیم که در کسری از ثانیه ارزانترین آژانس مسافرتی خارجی را برای بلیط مورد نظر خود پیدا کنید. شما ارزانترین فروشنده را انتخاب می کنید و با یک کلیک ما شما را به وبسایت آژانس فروشنده هدایت می کنیم و خرید خود را در آنجا انجام می دهید. تمامی آژانس هایی که در موتور جستجوی زندگی نمایش داده می شوند همگی قابل اطمینان هستند و شما می توانید خرید خود را با خیال راحت انجام دهید

مسئله مالی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مسائلی است که می‌تواند همه معادلات را به هم بزند. ما نیز قبول داریم به طور طبیعی هزینه مسافرت با هواپیما زیاد است؛ اما یک سفر راحت و امن این ارزش را دارد که برای پیدا کردن راهی منطقی تلاش کنید. جستجوگر پرواز خارجی زندگی مسیر این تلاش شماست؛ باور کنید.

امنیت یا هزینه خرید بلیط هواپیما؟

هواپیما به واقع یکی از امن‌ترین وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود که رفته رفته بر امنیت آن اضافه می‌شود. حساسیت‌های جهانی بر مسئله این حمل و نقل نیز باعث شده است که کوچکترین حرکت‌های هر هواپیمایی زیر ذره بین کارشناسان و حتی مردم عادی باشد. شرکت یا مسئول یا حتی کشوری اگر در تامین امنیت هواپیما (چه مسافربری یا باربری) قصور کرده باشد و این تقصیر ثابت شود، دچار شدیدترین تنبیه‌ها می‌شود. با این حال اگر شما طرفدار هواپیما هستید و برای مسافرت‌های خود ابتدا سراغ خرید بلیط هواپیما می روید، تبریک ما را پذیرا باشید! شما یک فرد کاملا منطقی و دور اندیش هستید که می دانید چگونه از سرمایه خود در جهت رفاه حال خودتان استفاده کنید.

اما به‌جز مسئله امنیت پرواز و راحتی در سفر همیشه گرانی قیمت بلیط هواپیما باعث شده است کمی معادلات امنیت و راحتی در انتخاب دچار تغییر شدید شود. نشانه عمده این تاثیر را می توان در درصد استفاده مردم ایران از هواپیما دانست. تنها 2 الی 3 درصد مردم ایران تا امروز از هواپیما استفاده کرده و می کنند و اگر شما از 97 درصد باقی مانده سوال کنید که چرا امنیت و راحتی هواپیما را دوست ندارند، احتمالا بالغ بر 80 درصد پاسخ خواهند داد که قیمت بلیط هواپیما بسیار گران است و این به هیچ وجه صرفه اقتصادی ندارد.

باید قبول کرد که هواپیما، یک وسیله لوکس محسوب می‌شود و هزینه‌های خاص خودش را دارد؛ اما آیا تاکنون به این فکر افتاده اید که بلیط هواپیمای ارزان بخرید؟ بله این اتفاق کاملا واقعی است و هیچ شوخی یا جادویی در کار نیست! کافی است یکبار به سایت فی بلیط مراجعه کنید. در این صورت  بلیط هواپیمای ارزان به راحتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. احتمالا ذهن شما پر است از سوالات مختلف که چگونه ممکن است این اتفاق بیافتد. در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد؛ پس با ما همراه باشید.

جمع بندی و نتیجه گیری

همیشه یادتان باشد، امنیت و راحتی دو مسئله بسیار مهم در زندگی ما انسان ها هستند. متاسفانه در فشارهای اقتصادی این روزها این دو مسئله را فراموش کرده‌ایم و در انتخاب‌های خودمان اصولا تنها پول و قیمت را در ذهن خود مقایسه می کنیم. سایت فی بلیط این تناقض را به خوبی در مسئله حمل و نقل هوایی درک کرده است و به خوبی می داند که اگر این شکاف بین مسافران و قیمت بلیط هواپیما بیشتر شود، به غیر از مردم، این شرکت‌ها هستند که متضرر می‌شود؛ بنابراین فی بلیط با تفکری مثبت نسبت به هر دو سوی داستان توانست حلقه‌ی گم شده صنعت هوایی کشور را تکمیل کند و نتایج این زنجیره را در اختیار شما قرار دهد.

سوالات متداول

  1.  چطور می توان ارزانترین بلیط هواپیما را برای یک مقصد مشخص یافت؟ با مراجعه به سایت جستجوگر پرواز خارجی زندگی، قیمت بلیط هواپیما در سایت های مختلف فروشنده بلیط قابل مقایسه می باشد. لذا بدین روش خرید بلیط هواپیما ارزان را در کوتاه ترین زمان فراهم آورد.
  2. چطور می توان بلیط هواپیمای ارزان خرید؟ همیشه یادتان باشد، بلیط هواپیما مانند هزاران وسیله و خدمات دیگر از سوی فروشنده ارائه می شود و این شما هستید که انتخاب می کنید. جستجوگر پرواز خارجی زندگی امکان یافتن ارزانترین بلیط ها به صورت چارتر بلیط هواپیما و بلیط هواپیما سیستمی فراهم می آورد.
  3. چگونه می توان بلیط چارتر هواپیما را پیدا کرد؟ یکی از اصلی‌ترین سوالات در خرید بلیط هواپیما این است که بلیط چارتر هواپیما را چگونه پیدا کنیم؟ مسلما اولین راه این است که به سراغ سایت تک تک خدمات مسافربری مراجعه کنید و یا به همه آن‌ها زنگ بزنید تا از این موقعیت مطلع شوید؛ اما زیاد امید به استفاده از این روش نیست. راه دوم استفاده از سایت جستجوگر پرواز خارجی زندگی است.
  4. جستجوگر پرواز خارجی زندگی چگونه به ما در پیدا کردن بلیط هواپیمای ارزان کمک می کند؟ جستجوگر پرواز خارجی زندگی با در اختیار داشتن اطلاعات تمام شرکت‌های مسافربری و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما، بر اساس مبدا، مقصد و زمان مسافرت برای شما لیستی از پروازهای موجود ارائه می دهد. این جا شما هستید که می توانید با یک مقایسه سریع، بهترین گزینه را انتخاب کنید.
  5. استفاده از خدمات جستجوگر پرواز خارجی زندگی چگونه است؟ این سایت کاملا رایگان و به شکل 24 ساعته در 7 روز هفته در خدمت شماست. شما بدون نیاز به مراجعه حضوری و حتی تلفن زدن می توانید از مقایسه بین انواع بلیط هواپیما استفاده کنید و از طریق سایت های فروشنده بلیط هواپیما به رزرو بلیط خود اقدام فرمائید.

کسانی که به دنبال خرید بلیط هواپیمایی خارجی هستند مقاصد مختلفی را برای هدف در نظر دارند. اهداف علمی و دانشگاهی مقاصد متنوعی را در برمی گیرد. دانشگاه های اروپا و آمریکای شمالی پرطرفدارترین دانشگاه های در میان دانشجویان هستند و شمار زیادی از خریداران بلیط پرواز خارجی دانشجویان هستند. طیف کشورهایی که کنفرانس های علمی و سمینارهای پژوهشی را برگزار می کنند البته متنوع تر و گسترده تر است. از کشورهای شرق آسیا گرفته تا کشورهای غربی. به همین سبب مقصد گروه دیگری از مسافران و خریداران بلیط هواپیما چارتر خارجی، شرکت کنندگان در این کنفرانس ها هستند. در بخش سفرهای زیارتی، کشور عراق و سوریه مقصد محبوب زائران است و بلیط هواپیما خارجی به مقصد این کشورها در مناسبت های مذهبی متقاضی زیادی پیدا می کند. اما بازرگانان و تاجران، بیشتر بلیط هواپیمایی خارجی را به مقصد ترکیه و دبی خریداری می کنند.

کسانی که قصد رزرو پرواز خارجی را دارند در فرایند بررسی خود به عوامل مختلفی می پردازند. نخست عواملی که روی قیمت بلیط هواپیما خارجی تاثیر می گذارند و تاثیر آن به طور ثابت و مشخص در بازار سفر قابل مشاهده است. ایرلاین یا شرکت هواپیمایی عرضه کننده آن پرواز خارجی مهمترین عامل در تعیین قیمت بلیط هواپیما خارجی است. مساله زمان و فصل سفر هم روی این موضوع تاثیرگذار است. اگر در شهر مقصد، فرودگاه های مختلفی وجود داشته باشد، اینکه آن فرودگاه چه قدر تا مرکز شهر فاصله دارد در قیمت بلیط هواپیمایی خارجی ایرلاینی که به آن فرودگاه پرواز دارد تاثیرگذار است.

قیمت بلیط هواپیما خارجی به زمان بستگی فراوانی دارد. زمان و ترکیب آن با میزان درخواست اهمیت بالایی دارد. مثلا برای کریسمس باید چندین ماه زودتر پرواز اروپایی خود را رزرو کنید. اما اگر به فصول خلوت نزدیک می‌شوید ممکن است چند روز مانده به پرواز قیمت‌ها کاهش شدیدی داشته باشد. پس حتما شلوغی مقصد در زمان سفر را در نظر بگیرید.

جستجوی بلیط هواپیما خارجی در جستجوگر زندگی بسیار آسان و راحت است. پرواز خارجی خود را انتخاب کنید و به راحتی با سیستم شتاب پرداخت ریالی داشته باشید. جستجوگر پرواز های خارجی زندگی نه تنها پرواز خارجی بین دو مقصد را امکان‌پذیر می‌کند می‌توانید چندمسیره بلیت خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری معمولا توسط وب سایتهای فروش آنلاین بلیط و یا توسط آژانسهای ارائه دهنده پرواز به مسافران اطلاع رسانی میشود.در وب سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما معمولا همیشه بلیط های لحظه آخری در مسیرهای مورد نظر مسافر با درج مبدا و مقصد و تاریخ پرواز به نمایش گذاشته میشود. در پنل جستجوگر  پروازهای داخلی زندگی علاوه بر چک کردن آنلاین مسافران جهت رزرو تمامی بلیط های لحظه آخری در تمامی مسیرها ، ارزانترین پروازها تا 2 روز آینده را نیز در صفحه اصلی سایت  برای اطلاع مسافران به نمایش گذاشته است. در بخش دیگری از سایت لینک بلیط لحظه آخری قرار داده شده است که مسافر با کلیک بر روی آن به تمامی پروازهای لحظه آخری دسترسی پیدا میکند و میتوانند به آسانترین روش به صورت آنلاین تنها در چند دقیقه بلیط خود را رزرو کنند و لذت یک خرید کاملا آسان و مطمئن راتجربه کنند.در برخی از مواقع مسافران بر این باور هستند که بلیط لحظه آخری به این معنا هست که در فرودگاه و پای پرواز به فروش میرسد. درصورتیکه بلیط لحظه آخری به این معنا نیست. 

بسته به زمان پرواز بین 1 تا 24 ساعت قبل و با توجه به پر شدن صندلی های هواپیما چارتر کننده پرواز تصمیم به ارزان کردن بلیط جهت فروش آن می کند و به این صورت نام آن بلیط لحظه آخری می شود.
بلیط های آخرین لحظه قیمت ارزان و تعداد محدود دارد البته توجه کنید همیشه بلیط لحظه آخری ارزان قیمت نیست به عنوان مثال در نوروز هر چه به زمان پرواز نزدیک می شوید قیمت آن بیشتر میگردد. پروازهایی که در بالا مشاهده می کنید ارزانترین بلیط ها در مسیرهای مختلف که اصطلاحا بلیط لحظه آخری است نمایش داده شده. برخی از کاربران بر این باورند که بلیط لحظه آخری با بلیط های دیگر تفاوت دارد و هر زمانی می توانند اقدام به خرید این دسته از بلیط ها کنند.
باید توجه کنید فقط در مسیرهای پر تقاضا بلیط لحظه آخری ارائه میشود و در دیگر مسیرهای پروازی بلیط چارتر به نرخ مصوب فروخته میشود.
فروش بلیط لحظه آخری به چارترکننده مسیر پروازی ارتباط داشته به این دلیل که چارتر کننده قبلا هزینه بلیط ها را پرداخته است و بسته به زمان پرواز و تعداد بلیط های مانده در دست چارتر کننده تصمیم به ارزان کردن بلیط یا فروش بلیط لحظه آخری نماید.
نکته آخر: بلیط سیستمی نرخ ثابتی داشته و توسط ایرلاین فروخته میشود در صورتی که بلیط چارتر توسط چارتر کننده(آژانس مسافرتی) ارائه میشود.

هزینه بلیط هواپیما خارجی بخش چشمگیری از بودجه سفر شما را صرف نظر از اینکه با چه انگیزه ای باشد را به خود اختصاص می دهد. طبیعتا فاصله زیادی که در یک پرواز خارجی طی می شود با مصرف بیشتر سوخت و هزینه های جانبی همراه است و روشن است قیمت بلیط هواپیمایی خارجی بیشتر از پروازهای داخلی باشد. این گرانتر بودن موجب می شود مسافران برای مدیریت بودجه سفر خود درباره خرید بلیط پرواز خارجی دقت و حساسیت بیشتری به خرج دهند. از همین رو ممکن است دانشجویان یا گردشگران حرفه ای که قصد سفری مقرون به صرفه را دارند، بیشتر تمرکزشان روی رزرو یا خرید بلیط ارزان خارجی باشد.
اما از سوی دیگر، فاصله بیشتری که در یک پرواز خارجی انجام می شود، و طول سفر برای همه گروه های سنی به یک اندازه قابل تحمل نیست. ممکن است برخی مسافران با بیماری یا مشکلات جسمی درگیر باشند یا به دلیل کهولت سن برایشان سخت باشد تا مدت زیادی را در صندلی های نزدیک به هم یک پرواز ارزان سپری کنند. طبیعتا برای این گروه، رفاه و کیفیت پرواز اهمیت بیشتری نسبت به قیمت بلیط هواپیما پیدا می کند و محدودیت کمتری برای خرید بلیط هواپیما خارجی از دید قیمتی پدید می آید.

همانگونه که پیشتر گفتیم طیفی از عوامل مختلف قیمت بلیط هواپیما خارجی را تحت تاثیر قرار می دهد. برای اینکه بتوانید بلیط ارزان هواپیما خارجی را تهیه کنید نیاز به عوامل تاثیرگذار بر قیمت پرواز خارجی توجه کنید. برای نمونه ایرلاین های داخلی ارزانتر و کم هزینه تر از ایرلاین های خارجی هستند. در بین ایرلاین ها هم صرف نظر از ایرانی یا خارجی بودن، برخی شرکت های هواپیمایی ارزانتر و برخی دیگر لوکس تر هستند. البته اعتبار برند، کیفیت هواپیما و خدمات رفاهی در طول پرواز بر این موضوع تاثیر زیادی دارد. نکته دیگر در خرید بلیط ارزان هواپیما، توجه به کلاس پروازی است. در پروازهای خارجی، کلاس های پروازی بیزنس و فرست کلس، قیمت بسیار بالاتری دارند. گاهی بین دو کشور پروازهای مستقیم برقرار می شود. اگر بتوانید بلیط رفت و برگشت را یکجا و از این شرکت های هواپیمایی تهیه کنید، می توانید بلیط هواپیما خارجی ارزان را پیدا کنید. اما بدانید که اگر بلیط خود را کنسل کنید، در بلیط های رفت و برگشت، جریمه بیشتری باید بپردازید.

بازه 20 تا 50 کیلوگرمی بازه عمومی است. بقیه موارد را خود ایرلاین مشخص می‌کند. پس حتما توجه داشته باشید که هنگام خرید بلیت پرواز خارجی به جزئیات بلیت دقت کنید. بار مجاز را مطالعه کنید. کلاس پروازی هم در میزان باز مجاز تاثیرگذار است.
 

کنسل کردن بلیط هواپیما خارجی بسته به ایرلاین، پرواز، نوع صندلی (اکونومی، بیزنس و…) و فروشنده بلیط شرایط متفاوتی دارد. هنگام خرید یا رزرو بلیط پرواز خارجی خود، حتما مقررات و شرایط استرداد بلیط خود را مطالعه کنید و از مشکلات استرداد پیشگیری کنید. بطور کلی استرداد بلیط پرواز خارجی سیستمی و نوع بلیط فرست کلاس یا بیزنس از بقیه انواع بلیط و نوع پرواز، راحت‌تر است اما خب قیمت بالاتری هم نسبت به پرواز خارجی چارتر و دیگر شرایط پرداخت می‌کنید

جستجوگر پرواز خارجی زندگی با در اختیار داشتن اطلاعات تمام شرکت‌های مسافربری و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما، بر اساس مبدا، مقصد و زمان مسافرت برای شما لیستی از پروازهای موجود ارائه می دهد. این جا شما هستید که می توانید با یک مقایسه سریع، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

جستجوگر پرواز خارجی زندگی کاملا رایگان و به شکل 24 ساعته در 7 روز هفته در خدمت شماست. شما بدون نیاز به مراجعه حضوری و حتی تلفن زدن می توانید از مقایسه بین انواع بلیط هواپیما استفاده کنید و از طریق سایت های فروشنده بلیط هواپیما به رزرو بلیط خود اقدام فرمائید.