مقایسه قیمت پرواز آژانس های خارجی

پرواز اروپا

ما صدها  شرکت هواپیمایی و آژانس مسافرتی معتبر خارجی را برای پیدا کردن ارزانترین بلیط های هواپیما و تخفیف های هتل جستجو و قیمت ها را مقایسه می کنیم.

Zendegi زندگی

ما فروشنده نیستیم. زندگی موتور جستجوی هوشمند برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما و هتل های خارجی است. ما به شما کمک میکنیم که در کسری از ثانیه ارزانترین آژانس مسافرتی خارجی را برای بلیط مورد نظر خود پیدا کنید. شما ارزانترین فروشنده را انتخاب می کنید و با یک کلیک ما شما را به وبسایت آژانس فروشنده هدایت می کنیم و خرید خود را در آنجا انجام می دهید. تمامی آژانس هایی که در موتور جستجوی زندگی نمایش داده می شوند همگی قابل اطمینان هستند و شما می توانید خرید خود را با خیال راحت انجام دهید

ارزانترین پروازهای خارجی به ایران از نزدیک ترین فرودگاه به محل اقامت شما

تقویم نمایش ارزانترین پروازهای خارجی به ایران

مبدا و مقصد پرواز خود را در تقویم پروازهای ارزان وارد کنید، و در یک نگاه ارزانترین ماه، هفته و روزهای سال را برای سفر خود پیدا کنید.

چه محدودیت‌هایی برای سفر خارجی وجود دارد؟

ما همواره تلاش می کنیم این صفحه را به‌روز نگه می‌داریم تا بتوانیم به شما کمک کنیم تصمیم مناسبی برای خرید بلیط هواپیما و سفرتان بگیرید؛ با این حال ممکن است مقررات برخی کشورها و حتی قوانین ورود برای سفر، درلحظه تغییر کنند.  

محدودیت‌ها در هر شهر و کشوری از جهان متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و آخرین تحولات این موضوع به سایت IATA مراجعه کنید و شرایط را چک کنید. آرزو می‌کنیم تجربه‌ی سفرتان دل‌نشین و همراه با تن‌درستی باشد.

جستجوی هوشمند

موتور جستجوی هوشمند زندگی تمامی وب سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما و هتل ها را جستجو میکند

مقایسه قیمت ها

لیست کامل بلیط های مربوط به تمامی هواپیمایی ها جهت مقایسه و انتخاب به کاربران نمایش داده می شود

پیشنهاد بهترین قیمت

پس از انتخاب بهترین قیمت از آژانس های معتبر به کاربر پیشنهاد و کاربر به سایت آن آژانس منتقل میشود

در بخشی از قوانین مربوط به سفر به کشورهای اتحادیه اروپا برای گروهی از شهروندان غیراروپایی تغییراتی ایجاد شد.

شهروندان غیر از اتحادیه اروپا، از جمله آمریکایی‌ها، استرالیایی‌ها، بریتانیایی‌ها و سایر مسافران خارج از منطقه شنگن، از سال آینده برای ورود باید یک فرم ۷ یورویی را پر کنند.

طبق قانون موسوم به «قانون ۹۰»، شهروندان این کشورها و بسیاری از کشورهای دیگر تنها مجاز به گذراندن ۹۰ روز در کشورهای اتحادیه اروپا هستند.

قانون جدید تغییرات اساسی نکرده است چرا که افراد هنوز هم حق دارند بیشتر از این زمان را هم در اتحادیه اروپا سپری کنند اما این روند دیگر بدون هزینه نخواهد بود.

قانون جدید «سیستم اطلاعات و مجوز سفر اروپا» (ETIAS) نامیده می‌شود. هدف از آن «افزایش امنیت و کمک به جلوگیری از تهدیدات بهداشتی برای اتحادیه» است.

معافیت جدید ویزای اتحادیه اروپا شامل چه کسانی می‌شود؟

اقدام امنیتی جدید افرادی را که به‌طور دائم در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند یا برای اقامت نیازی به ویزا ندارند شامل نمی‌شود.

گردشگران، مالکان خانه‌های دوم، کارگران موقت یا کسانی‌که از خانواده یا دوستان خود در ۲۶ کشور منطقه شنگن بازدید می‌کنند باید به این موضوع توجه کنند.

برنامه جدید، به معافیت ویزاهای استرالیا ( ETA ) و ایالات متحده (ESTA) تشبیه شده است که هر دو برای اقامت کوتاه مدت استفاده می‌شوند.

قوانین برای کسانی که به ویزای شنگن نیاز دارند از جمله شهروندان آفریقا، آسیا و آمریکای جنوبی یکسان و بدون تغییر خواهد ماند.

چگونه و چه زمانی این تغییر اعمال می‌شود؟

کمیسیون اتحادیه اروپا می‌گوید که این موضوع «تاثیر حداقلی» روی افرادی که به اروپا سفر می‌کنند خواهد داشت.

مسافران واجد شرایط باید قبل از ورود، یک فرم آنلاین را پر کنند که هزینه آن هفت یورو است. این هزینه برای افراد زیر ۱۸ سال یا بالای ۷۰ سال رایگان است.

پر کردن فرم تنها چند دقیقه طول می‌کشد که به اطلاعات گذرنامه بیومتریک، جزییات سفر و همچنین برخی سوالات امنیتی مربوط است.

زمانی که درخواست تایید شد، سه سال اعتبار دارد و بعد از سه سال باید بار دیگر تمدید شود.

«سیستم اطلاعات و مجوز سفر اروپا» قرار است قبل از پایان سال ۲۰۲۲ اجرایی شود.